Zásady ochrany osobních údajů

Virtual Racing Nation (dále jen „Liga“) zpracovává osobní údaje a zodpovídá za ochranu jejich bezpečnosti a soukromí. Dokument Zásady ochrany osobních údajů slouží k definici získávání, uchovávání, používání a poskytování osobních údajů uživatelů webu htttps://virtualracingnation.com. Kontaktní osobou v rámci Ochrany osobních údajů je Marek Petráš, který je zároveň správcem Vašich poskytnutých osobních údajů. Kontaktní e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

1) Způsoby získávání osobních údajů

Liga získává osobní údaje uživatelů webu při jejich registraci. Uživatel při registraci zadává Uživatelské jméno; Celé jméno; e-mail a zemi, ve které žije. Údaje o konkrétní adrese, jiných kontaktech a datu narození jsou nepovinné. Uživatel webu není povinen nahrávat svou fotografii.

2) Účely zpracování osobních údajů

Liga zpracovává osobní údaje uživatelů pro potřeby užití v textových reportážích, videích, fotografiích, přímých přenosech a veškerém obsahu, které se týkají závodů a akcí pořádaných ligou.

3) Udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů

Registrací na webu ligy a udělením souhlasu uživatel uděluje svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

4) Práva uživatele

Uživatel má právo kdykoliv změnit zadané údaje. Uživatel má právo kdykoliv požádat o zákaz zpracování osobních údajů nebo jejich smazání. Uživatel má právo požadovat omezení zpracování, vznést námitku nebo stížnost proti zpracování osobních údajů. Uživatel má právo kdykoliv odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

5) Sdílení osobních údajů

Osobní údaje nejsou s nikým sdíleny a nejsou poskytovány třetím stranám.

6) Doba uchování osobních dat

Liga uchovává poskytnuté osobní údaje na dobu neurčitou, a to z důvodu budování historie ligy a s tím souvisejícím zmiňováním ve vzpomínkových článcích, videích, fotkách a veškerém obsahu.

7) Ochrana osobních údajů

K poskytnutým údajům mají přístup pouze Hlavní administrátoři ligy. Veškeré údaje jsou zabezpečeny standardními postupy. Stav ochrany je pravidelně kontrolován.

 

Copyright © 2024 Virtual Racing Nation. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.