VRN Race of Champions 2023


Blíží se závěr roku, ve všech sériích máme dobojováno. To ale neznamená, že jsme letos se závoděním skončili. Stejně jako loni nás před Vánoci čeká VRN Race of Champions!

Opět budeme závodit na londýnském stadionu ve Wembley (od GPVWC) stylem 1vs1, a to ve středu 20.12. od 19:45.

Ideálním případem by bylo 16 registrovaných jezdců, kteří budou rozděleni do 4 základních skupin, v nichž každý odjede 3 rozjížďky systémem každý s každým. Obsazení těchto skupin určí los v den závodu. V případě rovnosti vítězných bodů rozhodne o pořadí lepší dosažený čas. Dle pořadí v základních skupinách se jezdci následně utkají v play off, viz loňský ročník.

Osmifinále, čtvrtfinále, semifinále i souboj o 3. místo se pojedou na 1 vítězství. O vítězi se rozhodne ve finále na 2 vítězné jízdy.

Poražení semifinalisté se utkají v souboji o 3. místo.

Všechny závody se jedou na 2 kola. POZOR! Šachovnicová vlajka se ve hře chybně zobrazuje už v průběhu 2. kola. Jednoduché vodítko - tam kde startujete, tam závod také končíte. Tzn. pokud startujete na vnitřní dráze, cíl máte také na vnitřní dráze.

Vozový park pro letošní ročník RoC z části znáte. Znovu se potkáme se stroji jako Ariel Atom, Honda Civic BTCC 2013 a Škoda Fabia S2000. Ke zmiňované trojici se přidají Lada VFTS, Porsche 911 GT3 Cup (Flat6) a Edgar (Stock Car 2018x). Na všech autech je fixed setup.

Registrace probíhají v našem foru. Uzávěrka je stanovena na úterý 19.12. v 23:59. Registrace je závazná. V případě, že se nebudete moci zúčastnit, sdělte tuto informaci adminům.

Admini si vyhrazují právo přihlášku odmítnout, např. z důvodu neomluvené absence v loňském roce.

Mod stahujte z Workshopu, na server se pak dostanete přes tento odkaz.

V minulém roce se z vítězství radoval Michal Blažek, který ve finále poměrem 2:1 porazil Jaroslava Hájka. V boji o 3. místo Jan Sýkora porazil Tomáše Kuťku. Na celý průběh RoC 2022 se můžete podívat prostřednictvím záznamu přenosu pana Bruna.


Copyright © 2024 Virtual Racing Nation. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.