F3 Macau GP 2023

Do roka a do dne! Je tady znovu F3 Macau Grand Prix. Uskuteční se na den přesně po roce v neděli 26.11. ve večerních hodinách.

F3 Macau GP patří spolu s INDY 500 do kategorie speciálních eventů, které VRN pořádá ve spolupráci s RGPL. Nejinak je tomu i letos, kdy se na naší lize uskuteční už 3. ročník slavného závodu na okruhu Guia s monoposty Formule 3.

Znovu využijeme formulí Tatuus 318 WSK od Studia 397. Celý event bude rozdělen na 3 hlavní části - Kvalifikace, Kvalifikační závod a Hlavní závod.

20:00   Kvalifikace
20:20   Warm up
20:25   Kvalifikační závod (10 kol)
21:00   Warm up
21:05   Hlavní závod (15 kol)

Výsledky Kvalifikačního závodu určí pořadí pro start Hlavního závodu. Jezdci, kteří nedokončí Kvalifikační závod, odstartují do Hlavního závodu z konce pole. Účast v Kvalifikaci není podmínkou pro účast v závodech.

Registrace jsou spuštěny v našem foru. Počet jezdců v týmech není nijak omezen. Vybírat můžete z čísel 2 - 99, na startovní číslo 1 má právo vítěz minulého ročníku Jan Sýkora. Template je k dispozici ve složce s hrou. Své skiny posílejte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do středy 22.11. do 23:59. Template stahujte ZDE. Pokud chcete použít některý z originálních skinů, kontaktujte adminy. 

REGISTRACE

Server běží pod názvem VRN - RGPL - F3 Macau 2023. Připojovat se můžete klasicky přes seznam serverů ve hře. Heslo je vrn. Mod i trať se vám stáhnou automaticky při připojení k serveru.

Zatímco v Indianapolis letos byla narušena nadvláda slovenských pilotů, v Macau je situace zatím opačná, když oba předchozí ročníky vyhráli Češi.

 

 

Copyright © 2023 Virtual Racing Nation. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.